TORBA NA ZAKUPY

Your cart is empty.

JAK ROZPOCZĄĆ ZWROT

1. Skontaktuj się z działem obsługi klienta na naszej stronie, podając przedmiot (y), który chcesz zwrócić, oraz powód. Nie przyjmujemy zwrotów, które zostały odesłane bezpośrednio przez Ciebie bez uprzedniego sprawdzenia u nas. Możesz skontaktować się z nami pod numerem Whatsapp lub numerem telefonu +1(720)641-9067, lub wysłać e-mail na adres service@zapaka.com.

2. Po otrzymaniu od nas instrukcji dotyczących zwrotu, należy zapakować przedmiot (y) do zwrotu w oryginalne opakowanie. Wpisz numer zamówienia na paczce, na przykład ZAPAKAPL0001 aby Twoja paczka została łatwo rozpoznana, abyśmy mogli jak najszybciej rozwiązać Twój problem.

3. Nadaj paczkę w lokalnym urzędzie pocztowym.

4. Większość zwrotów jest przetwarzana w ciągu 7 dni roboczych od otrzymania paczki. Zwrot środków zostanie dokonany na Twój pierwotny sposób, w jaki zapłaciłeś za zamówienie. Po dokonaniu zwrotu otrzymasz wiadomość e-mail z potwierdzeniem.

* Należy pamiętać, że wszystkie zwroty, klienci muszą zapłacić za koszty wysyłki.

OGÓLNA POLITYKA ZWROTÓW

1. Masz 7 dni na podjęcie decyzji, czy artykuł jest dla Ciebie odpowiedni, jeśli chcesz zwrócić lub wymienić przedmiot, skontaktuj się z nami w ciągu 7 dni od daty dostawy.

2. Następujące pozycje nie mogą zostać zwrócone, zwrócone ani wymienione: ① Przedmioty z wyprzedaży, ② Akcesoria, ③ Produkty spersonalizowane, ④ Przedmioty ze sprzedaży błyskawicznej.

3. Przedmioty należy zwrócić w stanie nienoszonym, nieumytym, nieuszkodzonym z dołączonymi wszystkimi oryginalnymi metkami. Nie przyjmujemy zwracanych produktów, które są zużyte, uszkodzone, wyprane lub w jakikolwiek sposób zmienione.

4. Przedmioty z oznaczeniami bezzwrotnymi i darmowe prezenty nie podlegają zwrotowi.

5. Nie przyjmujemy zwrotów, które zostały odesłane bez odpowiednich żądań zwrotu.

6. Nie oferujemy usługi Fracht do odbioru (FTC) dla zwróconych nam paczek. Zwroty będą dokonywane na własny koszt.

7. Pamiętaj, aby dokładnie sprawdzić swoje zwroty przed ich wysłaniem. Nie odpowiadamy za zwroty produktów innych niż ZAPAKA.

Uwaga: Oryginalna opłata za wysyłkę i gwarancja wysyłki nie podlegają zwrotowi.

POLITYKA ANULOWANIA

Rozumiemy, że zamówienie sukienki na specjalną okazję jest ważnym przedsięwzięciem, dlatego nasza polityka anulacyjna została stworzona z myślą o tym. Należy jednak pamiętać, że większość naszych sukienek jest wykonywana na zamówienie, a po rozpoczęciu procesu tworzenia materiałów nie można ich ponownie użyć. Dobra wiadomość jest taka, że ​​po złożeniu zamówienia jest jeszcze czas na podjęcie decyzji. Aby uzyskać szczegółowe informacje, zapoznaj się z naszymi zasadami anulowania poniżej.

• Niezapłacone zamówienia są automatycznie anulowane po 1 dniu.
• Anuluj zamówienie w ciągu 24 godzin od zapłaty, aby otrzymać pełny zwrot pieniędzy.
• Anulowanie zamówienia w ciągu 24-72 godzin po dokonaniu płatności: 80% zwrotu + opłata za wysyłkę.
• Anulowanie zamówienia 72-120 godzin po dokonaniu płatności: 50% zwrotu + opłata za wysyłkę.
• Anulowanie zamówienia> 120 godzin po dokonaniu płatności: Zwrot kosztów wysyłki.
• Po wysłaniu zamówienia nie można go anulować.

Jeśli chcesz anulować zamówienie, skontaktuj się z naszym działem obsługi klienta, aby kontynuować.

* Gdy otrzymasz wiadomość e-mail od ZAPAKI zatytułowaną „Zamówienie nr_______ potwierdzone”, Twoja płatność została potwierdzona.

FAQS

jaki jest twój proces zwrotu / wymiany?

Może być konieczne skontaktowanie się z nami w celu rozpoczęcia procesu zwrotu w ciągu 7 dni od otrzymania przesyłki. Nasz dział obsługi posprzedażnej zajmie się tym problemem.

co można zwrócić lub wymienić?

Zwrotymusząbyćodebranewnowymstanieiuzyskaćpotwierdzenieodnaszegodziałuobsługi klienta;nienoszone,niemyteiznienaruszonąhigienicznąwyściółkąimetkami.Przedmioty zwróconezoczywistymużyciem,makijażem,sierściązwierząt,łupieżem,dezodorantem, perfumamilubpodobnymiplamamiproduktumogąpodlegaćodrzuceniu.

Butynależyzwrócićworyginalnympudełkupobutachiumieścićwdodatkowympudełkunaczas transportu.Uszkodzeniepudełkapobutachpowoduje,żebutyniekwalifikująsiędozwrotu. Przedmiotysprzedawanewzestawachmuszązostaćzwróconewprawidłowychrozmiarach,tak jakzostałysprzedane.Wprzypadkuuszkodzenia,butyzostanąodesłaneiobciążone dodatkowymikosztamiwysyłki.

Przedmiotyzesprzedażykońcowejniemogąbyćzwracane,zwracaneaniwymieniane.Kart podarunkowychniemożnazwrócićanizwrócić.Biżuteriaiokularyprzeciwsłoneczneponiżej25 USDpodlegajązwrotowi,aleniepodlegająwymianie.

jaka jest twoja polityka zwrotów?

ZAPAKA wyda pełny zwrot kosztów, w tym fracht za wszelkie uszkodzone, wadliwe lub niewłaściwie wysłane przedmioty. Jeśli Twój przedmiot dotrze uszkodzony lub wadliwy, skontaktuj się bezpośrednio z naszym zespołem obsługi klienta, aby uzyskać pomoc w przetworzeniu zwrotu.

gdzie jest mój zwrot pieniędzy?

Zwroty wszelkiego rodzaju są zawsze przetwarzane z powrotem do pierwotnej formy płatności i obecnie nie mamy możliwości zmiany sposobu płatności.
• Przetworzenie zwrotu kosztów zwykle zajmuje nam do 5-7 dni roboczych. Gdy zwrot zostanie zrealizowany po naszej stronie, wyślemy Ci potwierdzenie e-mailem.
• W przypadku zwrotów, które wymagają zwrotu pieniędzy, paczka musi najpierw zostać wysłana z powrotem do naszego magazynu po otrzymaniu przez nas paczki. Otrzymanie paczki i zwrot pieniędzy zajmuje zwykle około 10 dni.
• Wszystkie płatności PayPal mogą być zwrócone tylko przez PayPal, wszystkie płatności kartą kredytową będą zwracane tylko na oryginalną kartę kredytową.
W mało prawdopodobnym przypadku, gdy nie otrzymasz wiadomości e-mail po upływie wskazanego powyżej okresu, skontaktuj się z nami, a my skontaktujemy się z Tobą tak szybko, jak to możliwe.

Czy naliczysz opłatę manipulacyjną za zwrot lub wymianę?

Nie ma opłaty za obsługę zwrotu. Jednak klienci są odpowiedzialni za opłacenie kosztów wysyłki zwrotnej.

Zwróciłem paczkę. Kiedy mogę otrzymać zwrot pieniędzy?

Przetworzenie zwrotu po dotarciu do naszego magazynu może zająć do 10 dni roboczych. Po dokonaniu zwrotu środków wyślemy Ci wiadomość e-mail z potwierdzeniem.

POTRZEBUJESZWIĘCEJPOMOCY?

Czatonline
Dostępnewdnirobocze(odponiedziałkudopiątku)