TORBA NA ZAKUPY

Your cart is empty.

Dlaczego ZAPAKA?

ZAPAKA to międzynarodowa platforma e-commerce z modą sukienek B2C. Firma koncentruje się głównie na odzieży damskiej, ma na celu szybkie oferowanie stylowych produktów wysokiej jakości w atrakcyjnych cenach dla każdego użytkownika na świecie.

Patrz teraz

See more

8 prostych powodów, dla których warto wybrać ZAPAKĘ

1.Projekt produktu

Wszystko zaczyna się, gdy projektant wymyśli pomysł lub myśl. Każdy z naszych projektantów ma swoje własne, niepowtarzalne wyczucie mody; niektórzy koncentrują się na tworzeniu eleganckich, uroczych, atletycznych, seksownych, modnych i różnych stylów.


2.Fotografia

Poprzez kreatywną współpracę z fotografami i modelami, inicjatorzy społeczni. Jesteśmy w stanie uchwycić szczegóły każdego stylu, abyś mógł podejrzeć przed podjęciem decyzji o zakupie.


3.
Produkcja

Wszystkie nasze produkty tworzone są przy użyciu maszyn, które kładą nacisk na precyzję oraz dbałość o szczegóły i styl. Cenimy jakość i czasami nasze produkty wykonują osoby z doświadczeniem w szyciu ręcznym.


4.Najwyższej jakości

W ZAPAKA nie uznajemy kompromisów w kwestii jakości, wygody i dopasowania. Robimy wszystko, co w naszej mocy, aby pomóc Ci wyrazić siebie, a nie tylko stworzyć sukienkę. Najwyższa jakość zawsze była podstawą naszej pracy. Nasi pracownicy regularnie rozmawiają o jakości. Rozumiemy, że utrzymanie wysokiego poziomu jakości materiału ubioru jest podstawową świadomością, na której opiera się całe nasze dążenie. Plan zapewnienia jakości jest skrupulatnie sformułowany, a nasi eksperci ds. Kontroli jakości nieustannie czuwają na każdym etapie produkcji, aby zapewnić najwyższą jakość.


5.Nasz zespół

Jesteśmy grupą ambitnych profesjonalistów specjalizujących się w ocenie jakości i projektowaniu odzieży, prototypie, doborze materiałów i serwisie. Wszyscy nasi eksperci mają wieloletnie doświadczenie w swoich dziedzinach.


6.Gwarancja ceny

Zależy nam na tym, aby ZAPAKA stała się światowej klasy marką odzieżową. Utrzymujemy rozsądne i konkurencyjne ceny. Naszą zasadą w tym zakresie jest rozsądny zysk i wysokie obroty. Mamy nadzieję, że uda nam się skalować tę różnicę, otrzymując zamówienia hurtowe.


7. Najszybszy czas realizacji

Dzięki ścisłemu planowaniu produkcji i ciągłym działaniom kontrolnym utrzymujemy nasze zobowiązanie do czasu dostawy. Rozumiemy, jak ważna jest terminowa dostawa materiału sukienkowego dla utrzymania wiarygodności marki naszych klientów. Naszym klientom zapewniamy terminowość dostaw. Na życzenie klientów możemy również dostarczyć materiały na ich progu.


8.Dostawa na cały świat

Posiadamy własny dział magazynowy we wszystkich częściach świata, dzięki czemu prowadzimy dystrybucję na całym świecie! Posiadamy silną sieć usług dostawczych na całym świecie. Klienci mogą skorzystać z dobrze rozwiniętej sieci dostaw, aby otrzymać zamówione sukienki pod ich drzwiami. towary, które zamówiłeś w najszybszym czasie.