Wysyłka i Dostawa

Zanim Twoje zamówienie zostanie wysłane, Zapaka musi przetworzyć Twoje zamówienie i poddać wszystkie Twoje produkty surowym testom kontroli jakości. Z tego powodu całkowity czas dostawy różni się od samego czasu wysyłki.
Całkowity czas dostawy = czas przetwarzania + czas wysyłki
Czas przetwarzania: Wszystkie normalne produkty będą wymagały 5-7 dni roboczych na przetworzenie, z wyjątkiem skomplikowanych prac ręcznych, takich jak frezowanie, haftowanie i farbowanie do krawatów, które będą wymagały 13-20 dni roboczych na przetworzenie.
Czas wysyłki: Zależy to od wybranej metody wysyłki, standardowa metoda wysyłki będzie wymagać 7-14 dni roboczych , a przyspieszona - 3-7 dni roboczych . Ponadto możesz wybrać pozycję ze strony „w magazynie” , która zostanie wysłana w ciągu 48 godzin z naszego magazynu po złożeniu zamówienia.

Tylko klienci ze Stanów Zjednoczonych mogą używać adresu PO BOX, pozostali nie. O adresach APO / FPO, wszystkie kraje nie mogą korzystać.
Czas dostawy do skrytek pocztowych różni się od innych i generalnie jest dłuższy niż nasz standardowy 7-14 dni roboczych przesyłki lądowe.

Jeśli tak się stanie, mogą być dwa powody:
1. Kiedy wysyłamy nasze paczki do Ciebie, firma spedycyjna nie ma dalszych aktualizacji ze względu na fakt, że paczka jest w transporcie. Gdy dotrze do następnego obiektu sortowania, zostanie zaktualizowany. Może minąć kilka dni ( 3-7 dni ), zanim jakiekolwiek działania zostaną wysłane z naszego końca. Sugerujemy poczekać kilka dni dłużej. Swoją drogą, ponieważ firma kurierska TNT używała tego samego numeru śledzenia dla różnych miejsc docelowych. Przesyłka, która została dostarczona, nie jest Twoja. Dotyczy to różnych krajów. Prosimy o cierpliwość, aby czekać.
2. lub w przypadku niektórych metod wysyłki konieczne będzie uzyskanie docelowego numeru śledzenia. Możesz uzyskać nowy numer śledzenia, korzystając z linku przesłanego w wiadomości e-mail z potwierdzeniem. Jeśli nadal nie możesz znaleźć zaktualizowanego numeru śledzenia, skontaktuj się z nami. Chętnie pomożemy w tej kwestii.

Paczki mogą zostać dostarczone do Twojej skrzynki pocztowej lub podpisane przez sąsiadów. Sugerujemy najpierw sprawdzić w swojej skrzynce pocztowej i u sąsiadów. Prosimy o kontakt z lokalnym urzędem pocztowym lub firmą spedycyjną, podając numer śledzenia. W niektórych przypadkach urzędy pocztowe mogą wymagać od klientów osobistego odbioru paczek w przypadku dostaw międzynarodowych. Jeśli nadal nie możesz znaleźć swojej paczki, możesz przesłać bilet.

W przypadku niewysłanego zamówienia, jeśli jest ono nadal w trakcie przetwarzania, nie będzie dalszych aktualizacji do momentu zakończenia zamówienia.
W przypadku wysłanych zamówień czasami aktualizacja informacji o śledzeniu może zająć kilka dni. Jeśli Twoja przesyłka pochodzi z naszych międzynarodowych magazynów i jest w tranzycie lub odprawie celnej, informacje nie zostaną zaktualizowane, dopóki nie dotrą do następnej stacji wysyłkowej (może to wymagać 3-7 dni ).
Czasami firma przewozowa nie zaktualizowała informacji o paczce. Sugerujemy poczekać kilka dni.

Zawsze współpracujemy z najbardziej zaufanymi firmami kurierskimi, a koszt wysyłki zależy od wagi zamawianych towarów, wybranej metody wysyłki i miejsca dostawy. Biorąc pod uwagę konkurencyjną cenę naszych produktów, zakup u nas jest nadal dość opłacalny. Mamy szczerą nadzieję, że możesz spróbować i nigdy Cię nie zawiedziemy.

DDrodzy klienci,
W związku z rosnącym niepokojem związanym z koronawirusem (COVID-19), chcemy poinformować, że Zapaka uważnie śledzi wiadomości i raporty z Centrum Kontroli Chorób (CDC) i podejmujemy środki ostrożności, aby zapewnić zdrowie i bezpieczeństwo naszych klientów i pracowników.
Rozumiemy, że może to być stresujący czas dla naszych klientów od czasu wybuchu COVID-19. Nasz zespół obsługi klienta dokłada wszelkich starań, aby wykazać nasze zaangażowanie i zapewnić najlepszą pomoc. Chcemy mieć pewność, że naszym celem jest niezwłoczna pomoc. Zapewniamy, że odpowiemy każdemu z Państwa tak szybko, jak to możliwe. Dziękujemy za cierpliwość i zrozumienie.
Nasza dostawa jest obecnie kontynuowana jak zwykle. Dodatkowo ciężko pracujemy, aby dostawy były jak najbardziej bezpieczne. Jednak niektórzy przewoźnicy doświadczają opóźnień po ich zakończeniu, więc po wysłaniu zamówienia należy uważnie śledzić śledzenie.
W przypadku nowych zakupów wykonamy i wyślemy produkty zgodnie z czasem szycia i wysyłką czas wskazany na naszej stronie internetowej.
Musimy pozostać zjednoczeni w tych trudnych czasach i doceniamy wszystkie wysiłki naszych klientów. Chcemy Ci złożyć najlepsze życzenia.
Dziękujemy za poświęcony czas, cierpliwość i zrozumienie.
Miłość od nas wszystkich
Zespół Zapaki

Dostarczamy produkty na całym świecie do prawie wszystkich krajów na całym świecie, obejmujących Amerykę Północną i Południową, Europę, Azję, Afrykę, Oceanię i nie tylko.
Korzystamy z usług największych, zaufanych międzynarodowych przewoźników, aby Twoja paczka dotarła do celu bezpiecznie.
Uwagi: Ponieważ towary działowe są wysyłane za granicę, klient ponosi wszelkie opłaty celne.

Jeśli miejsce docelowe wysyłki nie jest dostępne przy kasie, po prostu Skontaktuj się z nami.

Podatek obrotowy jest uwzględniony w wyświetlonych cenach.
Uwaga: pamiętaj, że niektóre kraje pobierają podatek celny za import celny, który może być zobowiązany do zapłacenia. Aby uzyskać informacje, skontaktuj się z lokalnym urzędem celnym..

You have successfully subscribed!
This email has been registered