TORBA NA ZAKUPY

Your cart is empty.

Wydanie zamówienia

1. Możesz zalogować się na naszej stronie za pomocą adresu e-mail i śledzić status zamówienia w sekcji „Moje zamówienia”, jeśli złożyłeś zamówienie na zarejestrowanym koncie.
2. Jeśli zamówienie zostało złożone bez logowania się, możesz po prostu użyć funkcji „wyszukaj pojedyncze zamówienie”, aby śledzić swoje zamówienie. Proszę zapoznać się z następującymi krokami:
1). Przejdź do opcji Zaloguj się na moje konto w prawym górnym rogu naszej witryny.
2). Kliknij „stan zamówienia”
3). Wprowadź numer zamówienia i adres e-mail, aby zobaczyć szczegóły zamówienia.
Jeśli nadal nie możesz uzyskać informacji o zamówieniu, skontaktuj się z naszym działem obsługi klienta service@zapaka.com.

Przepraszam, że cię zmyliłem. Ponieważ nasze produkty są robione na zamówienie, potrzebujemy kilku dni na ich przygotowanie i kilku 5-7 dni to ship it. Twoje zrozumienie będzie bardzo cenne. Możesz również zobaczyć konkretny czas szycia i czas wysyłki na stronie produktu.
Po zrealizowaniu zamówienia natychmiast zorganizujemy wysyłkę i wyślemy wiadomość e-mail z potwierdzeniem zawierającą numer śledzenia. Jeśli nie otrzymasz wiadomości e-mail z potwierdzeniem do szacowanej daty wysyłki, skontaktuj się z nami.

Nie możemy przyjąć zamówień obejmujących wiele sztuk do wyboru one nie jest to częścią naszej polityki zwrotów. Wszystkie dodatkowe koszty ponosi klient.

Ponieważ w porównaniu z naszymi drogimi sukienkami, nasze ceny sprzedaży są bardzo niskie. Zapaka wyda pełny zwrot pieniędzy tylko za uszkodzone, wadliwe lub źle wysłane produkty, inne sytuacje nie będą objęte naszą polityką zwrotów.

Cieszymy się, że chciałbyś kupić od nas więcej. Ponieważ wszystkie pozycje są przygotowywane po złożeniu zamówienia, prosimy o złożenie nowego zamówienia i opłacenie go najpierw na naszej stronie internetowej, a następnie pamiętaj, aby kliknąć przycisk czat teraz na naszej stronie głównej lub możesz kliknąć Skontaktuj się z nami, aby przesłać zgłoszenie do nam, pomożemy połączyć Twoje zamówienia.

Aby zapłacić za zamówienie, możesz zapoznać się z poniższymi krokami.
1. Zaloguj się na swoje konto i kliknij „Moje zamówienia”.
2.Znajdź niezapłacone zamówienie, kliknij „Przejdź do płatności”, aby przejść do strony kasy.

Tak, możesz. Istnieją dwa rodzaje anulowania zamówienia:
1. Anulowanie nieopłaconego zamówienia: Niezapłacone zamówienie zostanie automatycznie anulowane po 1 dniu.
2. Anulowanie opłaconego zamówienia: Jeśli nie otrzymałeś wiadomości e-mail z powiadomieniem o wysyłce, możesz skontaktować się z nami w ciągu 24 godzin, aby anulować zamówienie.
Należy pamiętać, że NIE MOŻEMY anulować zamówień, które zostały wysłane. Dlatego poczekaj na przybycie paczki. Możesz go zatrzymać lub zwrócić w celu uzyskania zwrotu pieniędzy. Prosimy NIE odmawiać przyjęcia dostawy, ponieważ niedostarczona paczka może zostać zniszczona przez logistykę strony trzeciej.

Jeśli złożyłeś zamówienie, ale nie otrzymałeś e-maila z potwierdzeniem, że zamówienie zostało złożone, nie martw się! Nadal możesz mieć zamówienie, po prostu spróbuj wykonać następujące czynności, aby dokładnie sprawdzić.

  • Sprawdź folder spamu. Czasami mogą tam trafiać nasze potwierdzenia e-mailowe.
  • Jeśli logowałeś się przez Facebooka lub Gmaila, sprawdź e-mail z tym powiązany.
  • Przejdź do „Moje zamówienia”, a będziesz mógł zobaczyć wszystkie złożone zamówienia i powinien być w stanie sprawdzić stan swojego zamówienia.
  • Sprawdź swoje konto bankowe, aby upewnić się, że jest transakcja z ZAPAKA.
  • Jeśli nadal nie możesz znaleźć żadnego potwierdzenia złożenia zamówienia, zdecydowanie skontaktuj się z nami, podając swoje imię i nazwisko, adres e-mail, numer telefonu i adres podany przy kasie, abyśmy mogli go zlokalizować.