1.Najwyższa jakość

W ZAPAKA nie rezygnujemy z jakości, wygody i dopasowania. Robimy wszystko, aby pomóc Ci wyrazić siebie, zamiast tworzyć sukienkę. Najwyższa jakość zawsze była zasadą naszej pracy. Nasi pracownicy są regularnie informowani o jakości. Rozumiemy, że utrzymanie wysokiego poziomu jakości materiałów odzieżowych jest podstawową świadomością, na której opierają się wszystkie nasze wysiłki. Plan zapewnienia jakości został starannie opracowany, a nasi eksperci ds. Kontroli jakości stale monitorują każdy etap produkcji, aby zapewnić najwyższą jakość.

2.Doświadczony zespół

Zasoby ludzkie są naszym kapitałem. Mamy rygorystyczny proces selekcji naszych pracowników. Pracownicy są regularnie szkoleni w celu podniesienia poziomu wiedzy. Wszyscy nasi eksperci mają wieloletnie doświadczenie w swoich dziedzinach. Jesteśmy grupą ambitnych specjalistów, którzy specjalizują się w ocenie jakości i projektowaniu odzieży, prototypach i doborze materiałów.

3.Gwarancja ceny

Postawiliśmy sobie za cel ustanowienie ZAPAKA jako światowej klasy marki odzieżowej. Utrzymujemy nasze ceny rozsądne i konkurencyjne. Naszą zasadą w tym względzie jest rozsądny zysk i wysoka sprzedaż. Mamy nadzieję skorygować różnicę poprzez zamówienia hurtowe.

4.Najszybszy czas realizacji

Utrzymujemy nasze zobowiązanie do terminów dostaw poprzez ścisłe planowanie produkcji i ciągłe monitorowanie. Wiemy, jak ważne jest, aby materiał odzieżowy był dostarczany na czas, aby utrzymać niezawodność marki naszych klientów. Zapewniamy naszym klientom terminową dostawę. Na życzenie możemy dostarczyć materiały bezpośrednio na wyciągnięcie ręki.

5.Dostawa na cały świat

Posiadamy własny dział magazynowy we wszystkich częściach świata, dlatego sprzedajemy do wszystkich części świata! Mamy silną sieć usług kurierskich na całym świecie. Klienci mogą korzystać z dobrze rozwiniętej sieci dostaw, aby odbierać zamówione ubrania na wyciągnięcie ręki. Jak tylko złożysz zamówienie na naszej stronie, dostarczymy ci towar z najbliższego magazynu, aby zapewnić, że otrzymasz zamówiony towar w możliwie najkrótszym czasie.

You have successfully subscribed!
This email has been registered