TORBA NA ZAKUPY

Your cart is empty.

FAQSKŁADAJĄC ZAMÓWIENIE

1.Czy mogę zmienić / zmodyfikować mój adres / rozmiary wysyłki?
Pomożemy Ci zmienić zamówienie PRZED wysyłką. Po wysłaniu paczki nie będziemy mogli nic zmienić.
Prosimy o kontakt z naszym serwisem za pośrednictwem adresu e-mail: service@zapaka.com
Postaramy się jak najlepiej, aby ci dobrze służyć.

2.Czy mogę anulować zamówienie?
Tak, możesz. Istnieją dwa rodzaje anulowania zamówienia:
1. Pomożemy Ci anulować zamówienie PRZED wysyłką.
2. Należy pamiętać, że NIE MOŻEMY anulować zamówień, które zostały wysłane. Dlatego poczekaj na dostarczenie paczki, możesz ją zatrzymać lub skontaktować się z nami w celu zwrotu pieniędzy. NIE odmawiaj dostawy, ponieważ niedostarczona paczka zostanie zniszczona przez logistykę strony trzeciej. Jeśli paczka zostanie odrzucona przez klientów, możemy jedynie zwrócić opłatę za przedmiot. Opłata za wysyłkę NIE MOŻE zostać zwrócona, ponieważ uiściliśmy opłatę za przesyłkę.

3.Ile podatku zostanie naliczone od mojego zamówienia?
Zapaka nie pobiera podatku od zamówień klientów.


4.Czy uzupełniasz wyprzedane przedmioty?
W ciągu najbliższych dwóch tygodni możemy uzupełnić niektóre wyprzedane przedmioty. Przedmioty, które pozostają „wyprzedane” przez kilka tygodni, zostaną prawdopodobnie usunięte z naszego sklepu internetowego.

5.Jak wybrać rozmiar?
Wykonaj swoje pomiary i porównaj je ze szczegółową tabelą rozmiarów pod opisem produktu. Pomoże to wybrać najlepszy rozmiar dla danego typu ciała.
„Jeden rozmiar” niekoniecznie pasuje do wszystkich rozmiarów, ale oznacza, że dla tego produktu jest tylko jeden rozmiar.

WYSYŁKA I OBSŁUGA I ZWROTY

1.Jak wysyłasz za granicę?
Zapaka realizuje zamówienia międzynarodowe za pośrednictwem naszych partnerów, współpracujemy z wieloma firmami ekspresowymi, aby nasi klienci mogli otrzymywać zamówienia tak szybko, jak to możliwe. Podczas „kasy” zobaczysz całkowitą cenę, w tym wszystkie cła, podatki, koszty wysyłki i obsługi w lokalnej lub wybranej walucie przed złożeniem zamówienia. Zapaka zapłaci całkowitą kwotę za zamówienie w lokalnej lub wybranej walucie.

2.Kiedy moje zamówienie zostanie wysłane?
W momencie realizacji zamówienia zostanie podany konkretny czas dostawy, który zależy od wybranego kraju docelowego i metod wysyłki dostępnych dla produktów w torbie na zakupy.

3.Jak mogę śledzić swoje zamówienie?
Zaktualizujemy numer śledzenia, gdy zamówienia zostaną wysłane. Aby klienci mogli to sprawdzić na stronie zamówienia. W tym samym czasie klienci otrzymają powiadomienie e-mail.

4.Jaka jest polityka zwrotów Zapaka w przypadku zamówień międzynarodowych?
Możesz sprawdzić naszą stronę dotyczącą zasad zwrotu, aby poznać szczegóły.

Zapłata

1.Jakie są moje opcje płatności?
Możesz kliknąć naszą metodę płatności, aby sprawdzić opcje płatności.

2.Czy użycie mojej karty kredytowej jest bezpieczne?
Tak, zakupy w Zapaka są bezpieczne. Nasze bezpieczne oprogramowanie serwerowe szyfruje informacje, zapewniając, że transakcje internetowe pozostają prywatne i chronione. Używamy technologii Secure Sockets Layer (SSL), uważanej za złoty standard w technologii szyfrowania w Internecie, aby chronić bezpieczeństwo informacji o twojej karcie kredytowej, gdy są one przekazywane do nas.

3.Czy dostępne jest opakowanie na prezent?
Jesteśmy dumni z naszych opakowań - każde zamówienie jest starannie pakowane w delikatną chusteczkę i umieszczane w nieoznakowanym pudełku wysyłkowym lub kopercie wysyłkowej. Obecnie nie oferujemy usług pakowania prezentów ani faktur prezentowych dla klientów międzynarodowych.

4.Gdzie mogę wpisać kupon lub kod promocyjny?
Czasami oferujemy naszym klientom kody kuponowe lub promocyjne. Aby użyć jednego z tych kodów, wprowadź kod na stronie „torba” naszego procesu realizacji transakcji. Jeśli złożysz zamówienie przez telefon, poinformuj przedstawiciela działu obsługi klienta, że masz kod. Dla jednego zamówienia można użyć tylko jednego kodu kuponu.


O ZAPAKA

1.Co z moją prywatnością?
Jesteśmy zobowiązani do ochrony Twojej prywatności. Używamy informacji, które zbieramy na stronie, aby umożliwić zakupy na tej stronie internetowej i poprawić ogólne wrażenia z zakupów. Kliknij ten link, aby wyświetlić naszą pełną politykę prywatności.

2.Jak mogę przesłać komentarze i sugestie?
Możesz wysłać e-mail na adres service@zapaka.com lub zadzwonić do nas pod numer 1 720-641-9067 w godzinach pracy.