SHOPPING BAG

Your cart is empty.

Pytania dotyczące płatności

Na naszej stronie możesz skorzystać z Paypal lub karty kredytowej.
Informacje PayPal : PayPal to bezpieczna i godna zaufania usługa przetwarzania płatności, która umożliwia dokonywanie zakupów w naszej witrynie za pomocą kart Visa, MasterCard, American Express, JCB i tak dalej. Paypal ma następujące zalety:
1. Bezpieczny: PayPal może ukryć Twoje dane finansowe, więc nie musisz udostępniać ich online. Chronimy również Twoje zakupy. W przypadku problemu możesz odzyskać pieniądze.
2. Szybki: PayPal umożliwia płacenie za pomocą kilku prostych kliknięć. Bez kłopotów z wyciąganiem portfela lub wpisywaniem danych karty na różnych stronach. Aby dokonać szybkiej i łatwej płatności, potrzebujesz tylko adresu e-mail.
3. Wszędzie: System PayPal jest akceptowany w tysiącach witryn internetowych, od wiodących marek po małych niezależnych sprzedawców. Więc gdziekolwiek robisz zakupy, PayPal może działać.
4. Jeśli chodzi o dodatkowe opłaty międzynarodowe, ogólnie rzecz biorąc sytuacja zdarza się rzadko. Ale jeśli opłaty są wymagane, klienci muszą za to zapłacić. Liczę na twoje zrozumienie.

Tak. Wdrażamy różnorodne środki bezpieczeństwa, aby zachować bezpieczeństwo Twoich danych osobowych. Twoje dane osobowe są przechowywane za zabezpieczonymi sieciami i są dostępne tylko dla ograniczonej liczby osób, które mają specjalne prawa dostępu do takich systemów i są zobowiązane do zachowania poufności informacji. Kiedy składasz zamówienia lub uzyskujesz dostęp do swoich danych osobowych, oferujemy korzystanie z bezpiecznego serwera. Wszystkie podawane przez Ciebie informacje wrażliwe / kredytowe są przesyłane za pomocą technologii Secure Socket Layer (SSL), a następnie szyfrowane w naszych bazach danych.

Twoje konto PayPal zostanie obciążone wkrótce po opłaceniu zamówienia.

Po dokonaniu płatności strona PP natychmiast wyświetli rekordy transakcji, możesz wyszukiwać po zalogowaniu się na swoich kontach osobistych.

Pierwszy:Obecnie nie akceptujemy płatności kartą debetową. Główna płatność to PP i karty kredytowe. Druga: Czy karta ma wystarczające saldo. Po trzecie: czy posiadana przez Ciebie karta kredytowa ma problemy z wiarygodnością.

Pytania dotyczące zakupów

(1) Możesz zalogować się na naszej stronie za pomocą adresu e-mail i śledzić status zamówienia w "Moich zamówieniach", jeśli złożyłeś zamówienie na swoim koncie rejestrowym.
(2) Po wysłaniu zamówienia możesz otrzymać wiadomość e-mail z informacjami o śledzeniu.

Jeśli złożyłeś zamówienie, ale nie otrzymałeś e-maila z potwierdzeniem, że zamówienie zostało złożone, nie martw się! Nadal możesz mieć zamówienie, po prostu spróbuj wykonać następujące czynności, aby dokładnie sprawdzić:

(1) Sprawdź folder spamu. Czasami mogą tam trafić nasze potwierdzenia e-mailowe.
(2) Jeśli logowałeś się przez Facebooka lub G-mail, sprawdź e-mail z tym powiązany.
(3) Przejdź do „Moje zamówienia”, aby zobaczyć wszystkie złożone zamówienia, a także status nowego zamówienia.
(4) Sprawdź swoje konto bankowe, aby upewnić się, że jest transakcja z ZAPAKA.
(5) Jeśli nadal nie możesz znaleźć żadnego potwierdzenia złożenia zamówienia, zdecydowanie skontaktuj się z nami, podając swoje imię i nazwisko, adres e-mail, numer telefonu i adres podany przy kasie, abyśmy mogli go zlokalizować.

Możesz zmienić adres wysyłkiPrzed wysyłką. Proszę kontakt. Zmodyfikujemy Twój adres wysyłki i wyślemy e-mail z potwierdzeniem tak szybko, jak to możliwe .
Chociaż nie możemy wprowadzić żadnych zmian w Twoim adresie, jeśli paczka jest wysyłana, będziesz musiał skontaktować się z przewoźnikiem, aby poprosić o zmianę dostawy.
Onie można aktualizować (próbki, akcesoria, tkaniny itp.) po wysłaniu paczki.

Przepraszam, że cię zmyliłem. Ponieważ niektóre produkty na naszej stronie są robione na zamówienie, potrzebujemy kilku dni na ich przygotowanie i kolejnych 5-7 dni roboczych na wysyłkę. Twoje zrozumienie będzie bardzo cenne.
Sprawdziliśmy i potwierdziliśmy, że Twoje zamówienie jest nadal w przygotowaniu.
Po zrealizowaniu zamówienia natychmiast zorganizujemy wysyłkę i wyślemy wiadomość e-mail z potwierdzeniem zawierającą numer śledzenia. Jeśli nie otrzymasz wiadomości e-mail z potwierdzeniem do szacowanej daty wysyłki, skontaktuj się z nami.

Nie wszyscy, ale niektórzy.(Elementy w "Na stanie" strona, możemy wysłać z naszego magazynu w ciągu 48h.)

Zwrot & amp; Zwraca podobne pytania

Być może będziesz musiałKontakt zainicjować proces zwrotu w ciągu 7 dni od otrzymania przesyłki. Nasz dział obsługi posprzedażnej zajmie się tym problemem.

ZAPAKA wyda pełny zwrot kosztów, w tym fracht za dowolny uszkodzony, wadliwy lub nieprawidłowo wysłany przedmiotów. Jeśli Twój przedmiot dotrze uszkodzony lub wadliwy, skontaktuj się bezpośrednio z naszym zespołem obsługi klienta, aby uzyskać pomoc w przetworzeniu zwrotu. 

Zwroty wszelkiego rodzaju są zawsze przetwarzane z powrotem do pierwotnej formy płatności iw tej chwili nie mamy możliwości zmiany metody płatności.
• Zwykle prowadzi nas do 5-7 dni roboczych aby przetworzyć zwrot pieniędzy. Gdy zwrot zostanie zrealizowany po naszej stronie, prześlemy Ci potwierdzenie e-mailem.
• W przypadku zwrotów, które wymagają zwrotu pieniędzy, paczka musi zostać najpierw przekazana do naszego magazynu po otrzymaniu przez nas paczki. Zwykle zajmuje to około 10 dni aby otrzymać paczkę i obsłużyć zwrot pieniędzy.
• Wszystkie płatności PayPal mogą zostać zwrócone tylko za pośrednictwem PayPal, wszystkie płatności kartą kredytową zostaną zwrócone tylko na oryginalną kartę kredytową.
W mało prawdopodobnym przypadku, gdy nie otrzymasz wiadomości e-mail po upływie czasu pokazanego powyżej, prosimy Kontakt, a my skontaktujemy się z Tobą tak szybko, jak to możliwe.

• Gdy Twój zwrot dotrze do nas, przetworzenie zamówienia z powrotem do naszego magazynu może zająć kilka dni roboczych. Po zakończeniu wyślemy Ci e-mail z potwierdzeniem, że zamówienie zostało zwrócone, a zwrot środków został dokonany.
• Należy pamiętać, że zwrot do nas może zająć przewoźnikowi trochę czasu. Jeśli chcesz mieć oko na postęp zwrotu, po prostu zanotuj numer śledzenia przesyłki.
• W mało prawdopodobnym przypadku nieotrzymania wiadomości e-mail po przybyciu paczki do nas, prosimyKontakt, a my skontaktujemy się z Tobą tak szybko, jak to możliwe.
• Kontaktując się z nami, koniecznie poinformuj nas o swoim pierwotnym numerze zamówienia, jakie produkty zwróciłeś, kiedy został do nas zwrócony oraz wszelkie numery referencyjne dostawy (np. Od firmy kurierskiej lub firmy kurierskiej).

Jeśli rzeczywiście są to nasze problemy, ponownie wystawimy lub wymienimy przedmiot dla Ciebie. Jeśli przedmiot został uszkodzony podczas transportu, firmy kurierskie również muszą wziąć na siebie pewną odpowiedzialność.

Instrukcje opieki

Instrukcje dotyczące pielęgnacji każdego produktu są wymienione na stronie produktu w zakładce „Skład”. Aby właściwie zadbać o swój przedmiot, zalecamy postępowanie zgodnie z instrukcjami, które można znaleźć na jego metce. Jeśli na liście znajduje się „Tylko czyszczenie na sucho”, to dlatego, że jest to najlepsza metoda pielęgnacji.
Jeśli przedmiot zawiera skórę, zalecamy skierowanie pytań do specjalisty w dziedzinie skór.

Rozmiar & amp; Pytania dotyczące kolorów

Uprzejmie prosimy o zapoznanie się z naszymi Tabela rozmiarów aby wybrać odpowiedni rozmiar.
• Jeśli Twoje pomiary są zgodne z naszą tabelą rozmiarów, sugeruję wybrać rozmiar standardowy.
• Jeśli Twoich wymiarów nie można znaleźć w tabeli rozmiarów, radzę wybrać rozmiar niestandardowy, aby sukienka pasowała do Ciebie

Nasze wzorniki kolorów online zostały dostosowane tak, aby były jak najbardziej zbliżone do koloru rzeczywistych tkanin. Jednak rozdzielczość aparatu i monitory komputerowe mogą oznaczać, że kolor może się nieznacznie różnić między zdjęciami a rzeczywistą tkaniną.

Dlaczego właśnie my

W ZAPAKA nie uznajemy kompromisów w kwestii jakości, wygody i dopasowania. Robimy wszystko, co w naszej mocy, aby pomóc Ci wyrazić siebie, a nie tylko stworzyć sukienkę. Najwyższa jakość zawsze była podstawą naszej pracy. Nasi pracownicy regularnie rozmawiają o jakości. Rozumiemy, że utrzymanie wysokiego poziomu jakości materiału ubioru jest podstawową świadomością, na której opiera się całe nasze dążenie. Plan zapewnienia jakości jest skrupulatnie sformułowany, a nasi eksperci ds. Kontroli jakości nieustannie czuwają na każdym etapie produkcji, aby zapewnić najwyższą jakość.

Zasoby ludzkie to nasz kapitał. Mamy ścisłą procedurę selekcji naszych pracowników i pracowników. Pracownicy są regularnie szkoleni pod kątem podnoszenia poziomu wiedzy. Wszyscy nasi eksperci posiadają wieloletnie doświadczenie w swoich dziedzinach, jesteśmy grupą ambitnych profesjonalistów specjalizujących się w ocenie jakości, projektowaniu odzieży, prototypach i doborze materiałów.

Zależy nam na tym, aby ZAPAKA stała się światowej klasy marką odzieżową. Utrzymujemy rozsądne i konkurencyjne ceny. Naszą zasadą w tym zakresie jest rozsądny zysk i wysokie obroty. Mamy nadzieję, że uda nam się skalować tę różnicę, otrzymując zamówienia hurtowe.

Dzięki ścisłemu planowaniu produkcji i ciągłym działaniom kontrolnym utrzymujemy nasze zobowiązanie do czasu dostawy. Rozumiemy, jak ważna jest terminowa dostawa materiału sukienkowego dla utrzymania wiarygodności marki naszych klientów. Naszym klientom zapewniamy terminowość dostaw.

Posiadamy własny dział magazynowy we wszystkich częściach świata, dzięki czemu prowadzimy dystrybucję we wszystkie części świata! Posiadamy silną sieć usług dostawczych na całym świecie. Klienci mogą skorzystać z dobrze rozwiniętej sieci dostaw, aby otrzymać zamówione sukienki pod ich drzwiami. zamówione towary w najszybszym czasie.

Klienci są naszymi Bogami. Nie ograniczyliśmy minimalnej ilości zamówienia. Zależy nam na tym, aby przywiązywać równą wagę do dużych i małych klientów. Przyjmujemy zamówienia dowolnej wielkości, od małych przesyłek po wiele tysięcy.