TORBA NA ZAKUPY

Your cart is empty.

Pytania Dotyczące Płatności

Na naszej stronie możesz skorzystać z Paypal lub karty kredytowej.
Informacja o PayPal : PayPal to bezpieczna i godna zaufania usługa przetwarzania płatności, która umożliwia dokonywanie zakupów na naszej witrynie za pomocą kart Visa, MasterCard, American Express, JCB i tak dalej. Paypal posiada następujące zalety:
1. Bezpieczeństwo: PayPal kryje Twoje dane finansowe, abyś nie musiał udostępniać ich online. Chronimy również Twoje zakupy. W przypadku problemu możesz odzyskać pieniądze.
2. Szybkość: PayPal umożliwia płacenie za pomocą kilku kliknięć. Bez kłopotów z wyciąganiem portfela lub wpisywaniem danych karty na różnych stronach. Aby dokonać szybkiej i łatwej płatności, potrzebujesz tylko adresu e-mail.
3. Dostępność: System PayPal jest akceptowany w tysiącach witryn internetowych, od wiodących marek po małych niezależnych sprzedawców. Więc gdziekolwiek robisz zakupy, PayPal może działać.
4. Jeśli chodzi o dodatkowe opłaty międzynarodowe, takie sytuacje występują rzadko. Ale jeśli opłaty są wymagane, klienci muszą za to zapłacić. Liczymy na Waszą wyrozumiałość.

Tak. Wdrażamy różnorodne środki bezpieczeństwa, aby zabezpieczyć Twoje dane osobowe. Znajdują się one za zabezpieczonymi sieciami i są dostępne tylko dla ograniczonej liczby osób, które mają specjalne prawa dostępu do takich systemów oraz są zobowiązane do zachowania poufności informacji. Kiedy składasz zamówienia lub uzyskujesz dostęp do swoich danych osobowych, oferujemy korzystanie z bezpiecznego serwera. Wszystkie dostarczone przez Ciebie informacje osobiste/kredytowe są przesyłane za pomocą technologii Secure Socket Layer (SSL), a następnie szyfrowane w naszych bazach danych.

Twoje konto Paypal zostanie obciążone niedługo po zapłaceniu za zamówienia.

Po dokonaniu płatności strona PP natychmiast wyświetli dokumentację transakcji, możesz jej szukać po zalogowaniu się na swoich kontach osobistych.

Po Pierwsze:Chwilowo nie przyjmujemy płatności z kart debetowych. Głównymi sposobami płatności jest Paypal i Karty Kredytowe. Po Drugie: Może to zależeć od tego, czy karta ma wystarczające saldo. Po trzecie: Może to zależeć od tego, czy posiadana przez Ciebie karta kredytowa ma problemy z wiarygodnością.

Pytania Dotyczące Zakupów

(1) Możesz zalogować się na naszej stronie za pomocą adresu e-mail i śledzić status zamówienia w sekcji „Moje zamówienia”, jeśli złożyłeś zamówienie na swoim zarejestrowanym koncie.
(2) Po wysłaniu zamówienia możesz otrzymać wiadomość e-mail z informacjami o śledzeniu.

Jeśli złożyłeś zamówienie, ale nie otrzymałeś e-maila z potwierdzeniem, że zamówienie zostało złożone, nie martw się! Możliwe, że twoje zamówienie zostało złożone, spróbuj wykonać następujące czynności, aby dokładnie to sprawdzić:

(1) Sprawdź folder ze spamem. Czasami trafiają tam nasze potwierdzenia e-mailowe.
(2) Jeśli zalogowałeś się przez Facebooka lub G-mail, sprawdź e-mail powiązany z tym kontem.
(3) Przejdź do „Moje zamówienia”, aby zobaczyć wszystkie złożone zamówienia, a także status nowego zamówienia.
(4) Sprawdź swoje konto bankowe, aby upewnić się, że transakcja ze strony ZAPAKA przeszła.
(5) Jeśli nadal nie możesz znaleźć żadnego potwierdzenia złożenia zamówienia, zdecydowanie skontaktuj się z nami, podając swoje imię i nazwisko, adres e-mail, numer telefonu i adres podany przy kasie, abyśmy mogli spróbować znaleźć twoje zamówienie.

Możesz zmienić adres wysyłki przed jej wysłaniem. Skontaktuj się z nami. Zmodyfikujemy Twój adres wysyłki i wyślemy e-mail z potwierdzeniem tak szybko, jak to możliwe. Nie możemy jednak wprowadzić żadnych zmian w Twoim adresie, jeśli paczka została wysyłana, będziesz musiał skontaktować się z przewoźnikiem, aby poprosić o zmianę adresu dostawy. Zamówienia (próbki, akcesoria, tkaniny itp.) nie mogą być zaktualizowane po wysłaniu paczki.

Przepraszamy za nieporozumienie. Ponieważ niektóre produkty na naszej stronie są robione na zamówienie, potrzebujemy kilku dni na ich przygotowanie, a kolejne 5-7 dni roboczych na wysyłkę. Twoja wyrozumiałość jest dla nas bardzo cenna.
Sprawdziliśmy i potwierdziliśmy, że Twoje zamówienie jest nadal w przygotowaniu.
Po zrealizowaniu zamówienia natychmiast zorganizujemy wysyłkę i wyślemy wiadomość e-mail z potwierdzeniem zawierającą numer śledzenia paczki. Jeśli nie otrzymasz wiadomości e-mail z potwierdzeniem do szacowanej daty wysyłki, skontaktuj się z nami.

Nie wszystkie, ale niektóre. (Produkty w sekcji "W magazynie" jesteśmy w stanie wysłać z magazynu w przeciągu 48 godzin.)

Pytania Związane z Reklamacją i Zwrotami

W celu rozpoczęcia procesu zwrotu, musiszSkontaktować Się Z Nami w ciągu 7 dni od otrzymania przesyłki. Nasz dział obsługi „klienta po sprzedaży” zajmie się tym problemem.

ZAPAKA oferuje pełny zwrot kosztów, w tym fracht za wszelkie uszkodzone, wadliwe lub niewłaściwie wysłane przedmioty przedmiotów. Jeśli Twój przedmiot dotrze uszkodzony lub wadliwy, skontaktuj się bezpośrednio z naszym zespołem obsługi klienta, aby uzyskać pomoc w przetworzeniu zwrotu.

Przetworzenie zwrotu kosztów zwykle zajmuje nam około 5-7 dni roboczych. Gdy zwrot zostanie zrealizowany po naszej stronie, prześlemy Ci potwierdzenie e-mailem.
• W przypadku reklamacji, które wymagają zwrotu pieniędzy, paczka musi najpierw zostać wysłana z powrotem do naszego magazynu. Otrzymanie paczki i zwrot pieniędzy zajmuje zwykle około 10 dni.
• Wszystkie płatności PayPal mogą być zwrócone tylko przez PayPal, wszystkie płatności kartą kredytową będą zwracane tylko na oryginalną kartę kredytową.
W mało prawdopodobnym przypadku, gdy nie otrzymasz wiadomości e-mail po upływie czasu pokazanego powyżej, prosimy Kontakt, a my skontaktujemy się z Tobą tak szybko, jak to możliwe.

• Gdy zwrócony towar do nas dotrze, przetworzenie zamówienia z powrotem do naszego magazynu może zająć nam kilka dni roboczych. Po zakończeniu wyślemy Ci e-mail z potwierdzeniem, że zamówienie zostało zwrócone, a zwrot środków został dokonany.
• Należy pamiętać, że dostarczenie przesyłki zwrotnej do nas może zająć przewoźnikowi trochę czasu. Jeśli chcesz sprawdzać postęp zwrotu, zapisz numer śledzenia przesyłki.
• W mało prawdopodobnym przypadku, gdy nie otrzymasz e-maila po dostarczeniu do nas paczki Skontaktuj Się z Nami, a my skontaktujemy się z Tobą tak szybko, jak to możliwe.
• Kontaktując się z nami, upewnij się, że podałeś nam swój pierwotny numer zamówienia, jakie produkty zwróciłeś, kiedy zostały do nas zwrócone oraz wszelkie numery referencyjne dostawy (np. Od firmy kurierskiej lub firmy kurierskiej).

Jeśli rzeczywiście jest to nasz błąd, ponownie wyślemy lub wymienimy przedmiot z zamówienia. Jeśli przedmiot został uszkodzony podczas transportu, firmy kurierskie będą zmuszone wziąć na siebie odpowiedzialność.

Instrukcje Pielęgnacji

Instrukcje dotyczące pielęgnacji każdego produktu są wymienione na stronie produktu w zakładce „Skład”. Aby odpowiednio zadbać o swój przedmiot, zalecamy postępowanie zgodnie z instrukcjami, które można znaleźć na jego metce. Jeśli na liście znajduje się „Tylko czyszczenie na sucho”, to dlatego, że jest to najlepsza metoda pielęgnacji.
Jeśli przedmiot zawiera skórę, zalecamy skierowanie pytań do specjalisty w dziedzinie ubrań skórzanych.

Pytania Związane z Rozmiarem I Kolorem

Prosimy o zapoznanie się z naszą Tabelą Rozmiarów aby wybrać odpowiedni rozmiar.
• Jeśli Twoje wymiary są zgodne z naszą tabelą rozmiarów, sugerujemy wybranie standardowego rozmiaru.
• Jeśli Twoich wymiarów nie można znaleźć w tabeli rozmiarów, radzimy wybrać rozmiar niestandardowy, aby sukienka pasowała do Ciebie.

Nasze karty kolorów online zostały dostosowane tak, aby były jak najbardziej zbliżone do koloru rzeczywistych tkanin. Jednak rozdzielczość wyświetlaczy i jakość monitorów komputerowych mogą nieznacznie zmieniać kolor zdjęć w porównaniu z rzeczywistą tkaniną.

Czemu MY

W firmie ZAPAKA nie uznajemy kompromisów w kwestii jakości, wygody i dopasowania. Robimy wszystko, co w naszej mocy, aby pomóc Ci wyrazić siebie, a nie tylko stworzyć sukienkę. Najwyższa jakość zawsze była podstawą naszej pracy. Nasi pracownicy regularnie rozmawiają o jakości. Rozumiemy, że utrzymanie wysokiego poziomu jakości materiału ubioru jest podstawą, na której opiera się cała nasza praca. Plan zapewnienia jakości jest skrupulatnie sformułowany, a nasi eksperci ds. kontroli jakości nieustannie czuwają na każdym etapie produkcji, aby zapewnić jej najwyższą jakość.

Zasoby ludzkie to nasz kapitał. Mamy ścisłą procedurę selekcji naszych pracowników. Pracownicy są regularnie szkoleni pod kątem podnoszenia poziomu wiedzy. Wszyscy nasi eksperci posiadają wieloletnie doświadczenie w swoich dziedzinach, jesteśmy grupą ambitnych profesjonalistów specjalizujących się w ocenie jakości, projektowaniu odzieży, prototypach oraz doborze materiałów.

Zależy nam na tym, aby ZAPAKA stała się światowej klasy marką odzieżową. Utrzymujemy rozsądne i konkurencyjne ceny. Naszą zasadą w tym zakresie jest rozsądny zysk i wysokie obroty. Mamy nadzieję, że uda nam się skalować tę różnicę, otrzymując zamówienia hurtowe.

Dzięki ścisłemu planowaniu produkcji i ciągłości działki kontrolne utrzymujemy nasze warunki do czasu dostawy. Rozumiemy, jak ważna jest terminowa dostawa materiału sukienkowego dla wiarygodności marki naszych klientów. Naszym zapewnienia zapewniamy terminowość dostaw. Na życzenia klientów możemy również znaleźć materiały do domu.

Posiadamy działy magazynowe we wszystkich częściach świata, dzięki czemu prowadzimy dystrybucję we wszystkie części świata! Posiadamy silną sieć usług dostawczych na całym świecie. Klienci mogą skorzystać z dobrze rozwiniętej sieci dostaw, aby dostać zamówione sukienki pod same drzwi. Po złożeniu zamówienia na naszej stronie internetowej, dostarczymy towar do Ciebie z magazynu znajdującego się najbliżej Ciebie, upewniając się, że możesz odebrać zamówiony towar w jak najkrótszym czasie.

Klienci są naszymi Bogami. Nie ograniczyliśmy minimalnej ilości zamówienia. Zależy nam na tym, aby przywiązywać równą wagę do dużych i małych klientów. Przyjmujemy dowolną ilość zamówień, od małych przesyłek po ich tysiące.