TORBA NA ZAKUPY

Your cart is empty.

Jak złożyć zamówienie zbiorcze?

Zamówienia zbiorcze to zakupy składające się z ponad 10 produktów tego samego stylu, rozmiaru i koloru. Za zamówienia zbiorcze uważa się również zamówienia jednolite dla zespołów liczących 10 lub więcej osób.

Aby otrzymać wycenę potencjalnego zamówienia, prześlij nam szczegóły zamówienia pocztą elektroniczną, takie jak SKU, kolor, rozmiar, ilość przedmiotów, które chcesz kupić, konkretny powód zamówienia zbiorczego, adres wysyłki , a jeśli masz specjalne wymagania dotyczące opakowania lub terminu dostawy itp. Po otrzymaniu szczegółów zamówienia zaproponujemy Ci specjalną cenę, jeśli będziemy w stanie zrealizować zamówienie.

Po otrzymaniu wyceny i ustaleniu, że chcesz kontynuować, daj nam znać, a wyślemy Ci łącze umożliwiające dostosowanie płatności za pośrednictwem naszej strony internetowej. Jeśli wolisz zapłacić bezpośrednio przez PayPal, możemy wysłać Ci łącze PayPal, w którym możesz zapłacić. Po dokonaniu płatności uprzejmie prosimy o poinformowanie nas o tym, a dodamy Twoje produkty do zamówienia.

Nie oferujemy bezpłatnych próbek. Jeśli chcesz sprawdzić produkty przed złożeniem zamówienia zbiorczego, złóż zamówienie na jeden lub więcej produktów bezpośrednio przez naszą stronę internetową. Jeśli chcesz sprawdzić materiał po otrzymaniu produktu, uprzejmie poinformuj nas o tym wcześniej, a do zamówienia dołączymy próbki.

"Oferujemy usługi monogramowania lub personalizacji większości naszych produktów. Jeśli chcesz monogram lub dostosować swoje przedmioty, najpierw skontaktuj się z nami, czy możemy to zrobić za Ciebie, czy nie.

Uwaga: Niestandardowe przedmioty lub przedmioty z monogramem nie mogą zostać zwrócone, wymienione ani zwrócone."

W tej chwili nie możemy przyjmować zwrotów zamówień hurtowych.

Wysyłamy Twoje zamówienie ekspresową wysyłką. Czas przetwarzania może się różnić w zależności od ilości zamówienia. Po wysłaniu może minąć około od 6 do 12 dni roboczych .

Obecnie nie możemy oferować kont hurtowych.

"Akceptujemy PayPal, ekspresową płatność PayPal oraz kartę kredytową lub debetową za pośrednictwem Paypal. Oto numer telefonu +1 720-641-9067 9:00 - 17:00 czasu PST (od poniedziałku do piątku). Uprzejmie informujemy, że możemy złożyć zamówienie zbiorcze dopiero po otrzymaniu całej płatności."