TORBA NA ZAKUPY

Your cart is empty.

Kiedy Zamawiać

SPODZIEWANY WZROST CZASÓW PRODUKCJI DO 20 STYCZNIA.

Pomimo obecnego globalnego kryzysu zdrowotnego nie doświadczamy opóźnień po naszej stronie, ale należy pamiętać, że czasy produkcji mogą wydłużyć się bez powiadomienia, zwłaszcza od stycznia do marca, dlatego zalecamy zamówienie 3 miesiące przed wydarzeniem, aby zapewnić dużo czasu na dostawę.

Pamiętaj, że jeśli po złożeniu zamówienia zauważysz wzrost czasu produkcji, Twoje zamówienie nie zostanie naruszone. Wpłynie to tylko na nowe zamówienia.

Ten artykuł zawiera dodatkowe przydatne informacje o tym, kiedy zamawiać nasze produkty, jak sprawdzić czas realizacji zamówienia przed złożeniem zamówienia i wiele więcej:

ELEMENTY NA ZAMÓWIENIE:

Większość naszych sukienek na studniówkę i sukienek dla druhen jest produkowana na zamówienie, co oznacza, że ​​szycie zaczynamy dopiero po złożeniu zamówienia. Z tego powodu ukończenie tworzenia przedmiotu przed wysłaniem może potrwać kilka tygodni. Na przykład produkcja sukienek dla druhen zazwyczaj zajmuje 5 tygodni plus dodatkowe 3-10 dni na dostawę. Należy pamiętać, że czas wysyłki jest oddzielony od czasu produkcji.

Zalecamy zamawianie produktów na zamówienie 3 miesięcy przed wydarzeniem, aby zapewnić nam dużo czasu na złożenie i dostarczenie zamówienia. Może to również pomóc w zapobieganiu opóźnieniom spowodowanym nieprzewidzianymi zdarzeniami, takie jak klęski żywiołowe lub problemy związane z przewoźnikami. Od stycznia do marca czas produkcji może wydłużyć się do 8 tygodni. Proszę odpowiednio zaplanować.

Poniżej znajduje się lista naszych czasów realizacji (terminy produkcji i wysyłki) dla naszych produktów na zamówienie od 20 stycznia, 2022:

 TYP PRZEDMIOTU PRODUKCJA WYSYŁKA DO NAS
Sukienka Druhna* 5 tygodni (sprawdź strony przedmiotów, aby sprawdzić dokładne godziny) Dodatkowe 3-10 dni
Sukienki Na Studniówke 5 tygodni Dodatkowe 3-10 dni
Sukienki Dla Dziewczynek na Wesele 5 tygodni Dodatkowe 3-10 dni
Suknie ślubne 5 tygodni Dodatkowe 3-10 dni
Sukienki Koktajlowe 5 tygodni Dodatkowe 3-10 dni
Sukienki Na Przyjęcie 5 tygodni Dodatkowe 3-10 dni
Sukienki Na Wesele Dla Mamy 5 tygodni Dodatkowe 3-10 dni

*Obejmuje suknie dla dorosłych druhny, młodszej druhny, ciążowe i skromne suknie druhny.

GOTOWE PRZEDMIOTY:

Wybór naszych produktów jest gotowy, co oznacza, że ​​są one dostępne w magazynie i są gotowe do wysyłki. Przygotowanie przed wysyłką zajmuje tylko kilka dni (do 10 dni w przypadku dostawy w drodze).

Na przykład, Koronkowe sukienki trwają 11-15 dni na przetworzenie i dodatkowe 3-10 dni na dostawę.

Chociaż przetworzenie i dostarczenie tych przedmiotów nie trwa zbyt długo, zalecamy zamawianie większości gotowych produktów co najmniej 1 miesiąc przed ich potrzebą. 

Możesz znaleźć listę naszych gotowych produktów i ich czasy przetwarzania, jak 20 stycznia, 2022:

 TYP PRZEDMIOTU PRODUKCJA WYSYŁKA DO NAS
Sukienki Vintage 11-15 dni na przetwarzanie Dodatkowe 3-10 dni
 Sukienki Koronkowe 11-15 dni na przetwarzanie Dodatkowe 3-10 dni
Sukienki Na Studniówke Różni się w zależności od stylu. Zobacz stronę produktu sukni, aby sprawdzić czas przetwarzania. Dodatkowe 3-10 dni
Sukienka Lata 20 11-15 dni na przetwarzanie Dodatkowe 3-10 dni
Sukienka Na Codzień 14-18 dni na przetwarzanie Dodatkowe 3-10 dni
Akcesoria 11-15 dni na przetwarzanie Dodatkowe 3-10 dni
Buty 13-16 dni na przetwarzanie Dodatkowe 3-10 dni
Other Odzież 13-16 dni na przetwarzanie Dodatkowe 3-10 dni

JAK SPRAWDZIĆ CZAS REALIZACJI:

Jeśli nie masz pewności, jaki jest czas przetwarzania lub produkcji określonego przedmiotu, możesz znaleźć te informacje na dole strony przedmiotu. Na poniższym obrazku widzimy, że ta sukienka na studniówkę zajmuje 25-32 dni roboczych na produkcję plus 3-6 dni na dostawę. 

Uwaga: zamówienia złożone od 20 stycznia do 8 lutego Będzie kontynuowane po 8 lutego z powodu COVID-19 i naszych wakacji. Tak więc ostateczny czas dostawy zamówień złożonych od 20 stycznia do 8 lutego to czas dostawy naszej strony produktu plus kolejny 18 dni (które nie obsługujemy zamówień od 20 stycznia do 8 lutego).

Pamiętaj, że chociaż niektóre strony podają szacunkowe okno dostawy, zmieni się to przy kasie na podstawie podanego adresu wysyłki, więc przed złożeniem zamówienia sprawdź okno dostawy, które pojawia się przy kasie!

RZECZY DO ROZWAŻENIA:

  • Szacowane okno dostawy zostanie podane przy kasie po wprowadzeniu i zapisaniu adresu. Pojawi się na samym dole strony, obok pozycji zamówionych w kolorze zielonym.
  • Nie zalecamy zamawiania produktu na zamówienie wcześniej niż 3 miesiące przed datą wydarzenia, ponieważ mamy bardzo ograniczone zasady zwrotów. Zamówienie 3 miesiące wcześniej powinno zapewnić wystarczającą ilość czasu na produkcja, Dostawa, i wszelkie potrzebne zmiany (jak to często bywa w przypadku strojów wizytowych.).
  • Niestandardowy rozmiar jest wymagany za dodatkową opłatą i zajmuje tyle samo czasu, co nasze standardowe sukienki. Wszystkie sukienki w niestandardowych rozmiarach nie podlegają zwrotowi.
  • Obecnie nie oferujemy wymian. Jeśli kupisz sukienkę i stwierdzisz, że potrzebujesz innego rozmiaru, musisz złożyć nowe zamówienie na właściwą sukienkę i dokonać zwrotu.
  • Jeśli jesteś obecnie chudnie i nie jesteś pewien swojego rozmiaru, nadal zalecamy zamawianie z 3 miesięcznym wyprzedzeniem i upewnienie się, że zamawiasz aktualny rozmiar przy kasie, ponieważ zawsze łatwiej jest wziąć sukienkę niż ją wyrzucić. Nie zalecamy zamawiania rozmiaru, który według Ciebie będzie w czasie wydarzenia. Zalecamy również trzymanie się standardowych rozmiarów jako niestandardowych, ponieważ niestandardowe rozmiary nie podlegają zwrotowi.