TORBA NA ZAKUPY

Your cart is empty.

NASZ ZAKŁAD

Nasze biuro znajduje się w Hongkongu, a nasza fabryka w Chinach kontynentalnych, skąd będą wysyłane produkty. Jako jeden z wiodących internetowych dostawców sukienek i akcesoriów, nasze produkty cieszą się dużą popularnością na całym świecie. Każdy z naszych produktów wykonany jest ściśle według zdjęć i wysokiej jakości. Gotowe produkty przejdą przez serię kontroli, zanim zostaną wysłane do Ciebie. Możesz być o to spokojny.

 

2002

Założyliśmy własną fabrykę i warsztat. Od momentu powstania naszej firmy zajmujemy się badaniami i produkcją odzieży damskiej i innych akcesoriów, butów, torebek i innych artykułów modowych.

 

 

 

2018

Po 16 latach eksploracji w końcu stworzyliśmy własny kompletny system badawczy, system produkcyjny, system zarządzania jakością i system obsługi posprzedażowej klienta. Produkujemy głównie sukienki vintage, sukienki koronkowe, suknie ślubne, sukienki na specjalne okazje, sukienki weselne i akcesoria. Większość z nich trafia na europejski i amerykański rynek towarów luksusowych. Klienci mogą przeglądać szeroką gamę online i wybierać ulubione sukienki z wielką satysfakcją. Zapaka szczyci się wyjątkową obsługą klienta, wysoką jakością i przystępnymi cenami.


 

 


NASZE PRODUKTY

Oferujemy wiele wspaniałych rozwiązań naszym pięknościom:

 

 

 

 

 

KROK 1 - DESIGN

Doskonały design zajmuje projektantom co najmniej tydzień ciągłego dostosowywania. Komunikacja wstępna jest bardzo ważnym krokiem, aby uniknąć zmarnowania cennego czasu.


 


 

 

 

 

KROK 2 – WYBRANIE MATERIAŁU I ZDOBIENA

Mamy w zapasie mnóstwo tkanin i zdobień, które są eleganckie i wysokiej jakości. Te ważne szczegóły decydują o jakości sukienek. Wiele fabryk produkuje sukienki z tanich materiałów. Dlatego widzisz, że niektóre sukienki są zaskakująco tanie w sklepach internetowych, a niektóre suknie ślubne mogą być tańsze niż 100 USD. Nie sprzedajemy tanich jakościowo sukienek w Zapaka. 

 

KROK 3 – WYCINANIE PŁATÓW MATERIAŁU

Jak wszyscy wiemy, idealna sukienka powinna wyglądać atrakcyjnie w witrynie sklepowej. Powinna również być wygodna i doskonale podkreślać ciało. Dlatego doświadczony krawiec odgrywa bardzo ważną rolę w krawiectwie.

 

KROK 4 – POCZĄTEK PRZYCINANIA I KRAWIECTWO

Przycinanie to kolejny ważny krok w tworzeniu sukienki. Różne tkaniny charakteryzują się różnymi technikami szycia. Jest to praca wymagająca czasu. Krawcy Zapaka trzymają się tego, by prezentować swoje najlepsze prace klientom, po upewnieniu się, że wszystkie powyższe szczegóły zostały doprowadzone do perfekcji, przystępujemy do szycia Gołych Sukienek. Nazywamy tak sukienki, które nie mają ozdób. Zapaka pokazuje dokładność w całym procesie krawieckim.


KROK 5 – SZYCIE ZDOBIEŃ

Projektanci ozdabiają sukienki ręcznie zgodnie z projektem sukni. Wymaga to cierpliwości i skrupulatności, zwłaszcza w przypadku niektórych małych, ale skomplikowanych zdobień.

 

 

 

 

 

 

KROK 6 - KONTROLA JAKOŚCI

Po zakończeniu ostatniego etapu dostosowywania funkcjonariusze każdego etapu będą mieli kontrolę jakości swojego własnego etapu pracy. Zapaka zobowiązuje się dostarczać klientom tylko kwalifikowane produkty. Kupuj z Zapaka, naszym celem jest uczynienie Twojego wielkiego dnia doskonalszym!

 

  1996

  nasza fabryka była producentem OEM wielu firm amerykańskich i niemieckich.

 

 

 

 

HONG KONG HUAWUQUE TRADING CO.,LIMITED
Registration Number: 2718393