SHOPPING BAG

Your cart is empty.

NASZ ZAKŁAD

Nasze biuro znajduje się w Hongkongu, a nasza fabryka w Chinach kontynentalnych, skąd będą wysyłane produkty. Jako jeden z wiodących internetowych dostawców sukienek i akcesoriów, nasze produkty cieszą się dużą popularnością na całym świecie. Każdy nasz produkt wykonany jest ściśle według zdjęć i wysokiej jakości. Gotowe produkty przejdą przez serię kontroli, zanim zostaną wysłane do Ciebie. Możesz być o tym spokojny.

 

2002

Założyliśmy własną fabrykę i warsztat. Od momentu powstania naszej firmy zajmujemy się badaniami i produkcją odzieży damskiej i innych akcesoriów, butów, toreb i innych artykułów modowych.

 

 

 

2018

Po 16 latach eksploracji w końcu stworzyliśmy własny kompletny system badawczy, system produkcyjny, system zarządzania jakością i system obsługi posprzedażowej klienta. Produkujemy głównie sukienki vintage, sukienki koronkowe, suknie ślubne, sukienki na specjalne okazje, sukienki weselne i akcesoria. Większość z nich trafia na europejski i amerykański rynek high-end. Klienci mogą przeglądać szeroki wybór online i wybierać ulubione sukienki z wielką satysfakcją. Zapaka szczyci się wyjątkową obsługą klienta, wysoką jakością i przystępnymi cenami.


 

 


NASZE PRODUKTY

Oferujemy wiele efektownych rozwiązań dla naszych piękności:

 

 

 

 

 

KROK 1 - PROJEKTOWANIE SUKIENKI

ADoskonały projekt zajmuje projektantom co najmniej tydzień czasu na ciągłe dostosowywanie. Komunikacja wstępna jest bardzo ważnym krokiem, aby uniknąć marnowania cennego czasu.


 


 

 

 

 

 KROK 2 - WYBIERZ TKANINY & amp; ZDOBIENIA

Mamy w zapasie mnóstwo tkanin i zdobień, które są eleganckie i wysokiej jakości. Te ważne szczegóły decydują o jakości sukienek. Wiele fabryk produkuje sukienki z tanich materiałów. Dlatego widzisz, że niektóre sukienki są w niesamowicie niskich cenach w sklepach internetowych, a niektóre suknie ślubne są nawet niższe niż 100 USD. Nie sprzedajemy tanich jakościowo sukienek w Zapaka. 

 

KROK 3 - WYKONANIE PŁYTEK

Jak wszyscy wiemy, idealna sukienka powinna wyglądać atrakcyjnie w witrynie sklepowej. Powinien również być dla Ciebie wygodny i doskonale podkreślać Twoje ciało. Dlatego doświadczony krawiec odgrywa bardzo ważną rolę w krawiectwie.

 

KROK 4 - ROZPOCZNIJ OBCIĄŻANIE & amp; KRAWIECTWO

Przycinanie to kolejny ważny krok w tworzeniu sukni ślubnej. Różne tkaniny mają różne techniki szycia. Jest to praca wymagająca czasu. Krawcy Zapaka trzymają się tego, aby prezentować swoje najlepsze prace klientom, po upewnieniu się, że wszystkie powyższe szczegóły są perfekcyjne, przystąpimy do szycia Plain Dress. Nazywamy te sukienki, które nie mają ozdób Zwykła sukienka. Zapaka pokazuje obsesyjno-kompulsywną w całym procesie krawieckim.


KROK 5 - SZYCIE ZDOBIEŃ

Projektanci zdobień ozdabiają sukienki ręcznie zgodnie z projektem sukni. Wymaga cierpliwości i skrupulatności, szczególnie w przypadku niektórych małych, ale skomplikowanych zdobień.

 

 

 

 

 

 

KROK 6 - KONTROLA JAKOŚCI

Po zakończeniu ostatniego etapu dostosowywania funkcjonariusze każdego etapu będą mieli kontrolę jakości swojego własnego etapu pracy. Zapaka dokłada wszelkich starań, aby dostarczać klientom tylko kwalifikowane produkty. Kupuj z Zapaka, dążymy do tego, aby Twój wielki dzień był doskonalszy!

 

 

  1996

  nasza fabryka była producentem OEM wielu firm amerykańskich i niemieckich.