TORBA NA ZAKUPY

Your cart is empty.

O Nas

Z zamiłowania dziewczyny do ubrań w stylu vintage Zapakapl.com jest tutaj, aby służyć podobnie myślącym miłośnikom mody retro i retro. Ale ta oaza radości retro nie pojawiła się z dnia na dzień ...

Spojrzenie wstecz na rok 1968, kiedy założycielka Mary Wang spędziła swoje dni powszednie jako sprzedawca, aw weekendy na pchlim targu szukając ubrań w stylu vintage, które mogłaby ubrać w sklepie internetowym tylko dla zabawy. Ponieważ prawdziwe przedmioty w stylu vintage nie są tak łatwe do zdobycia, Mary wrzuciła kilka sukienek inspirowanych stylem vintage i zanim zdążyła powiedzieć o smaku retro, zamówienia zaczęły zalewać jej skrzynkę odbiorczą! Więc Mary zrobiła to, co zrobiłaby każda przedsiębiorcza dziewczyna.

Podczas gdy Zapaka ma wielu wspaniałych projektantów retro, Mary miała własną wizję inspirowaną stylem retro, co znalazło odzwierciedlenie w narodzinach prywatnej marki Zapaka. Obejmuje to wszystko od pięknych kwiatowych szyfonowych sukienek bezpośrednio od przyjęć ogrodowych, od „Mad Men”, po kostiumy kąpielowe inspirowane gwiazdami z Hollywood, po czarne falowane sukienki z aplikacyjnymi detalami, które Audrey Hepburn wymknie się spod niego.

Od stylizacji pin-up, modnych reprodukcji z lat dwudziestych po wspaniałe stroje kąpielowe w stylu retro - wiemy, że mamy dokładnie to, czego szukasz! Upewnij się, że podoba Ci się strona Zapaki na Facebooku, śledź nas na Twitterze, odwiedź nasz blog i zapisz się do naszego newslettera, aby otrzymywać najnowsze informacje.

HONG KONG HUAWUQUE TRADING CO.,LIMITED
Registration Number: 2718393