TORBA NA ZAKUPY

Your cart is empty.


Jesteśmy Czymś Więcej Niż Producentem Sukienek W Stylu Vintage, Oferujemy Rewolucyjne Rozwiązania Dla Sprzedawców Sukienek Vintage, Dla Osiągnięcia Zysków.
Producent Sukienek Vintage ZAPAKA Oferuje Duży Wybór Sukienek Vintage Po Cenach Producenta.
Cena Fabrycznego Zamówienia Bezpośredniego Sięga Do 25% Mniej Niż Zwykłych Cen Hurtowych.

  

O ZAPAKA

Stworzona z miłości jednej dziewczyny do ubrań vintage, ZAPAKA jest tutaj, aby służyć podobnie myślącym fanom mody retro i vintage. ZAPAKA posiada 50-letnie doświadczenie w dziedzinie vintage, co pozwoliło nam stworzyć korzystne warunki współpracy dla nas i dla klientów. Jesteśmy nie tylko sprzedawcą internetowym, ale także producentem, który projektuje i produkuje sukienki vintage, suknie balowe i sukienki weselne bezpośrednio dla sklepów.

 

NIESAMOWITE CENY HURTOWE

Posiadamy własny oddział projektowy, w którym pracuje 10 projektantów mody apparel, których produkty wytwarzamy we własnej fabryce. Dzięki temu możemy zaoferować naszym hurtowym klientom bardzo dobre ceny. Zapraszamy do współpracy biznesmenów z różnych krajów świata! Współpraca z nami może zaoszczędzić sporo kosztów i zmniejszyć straty!

 

 

ZAPAKA NIE BOI SIĘ BYĆ INNA

Oferujemy nie tylko projekty naszych marek i stale wprowadzamy na rynek nowe produkty, ale także zapewniamy kompleksową linię produktów Twojej marki, która obejmuje projektowanie, usługi OEM, a nawet usługę dostawy od drzwi do drzwi dla Twoich klientów. Wszystkim partnerom gwarantujemy najwyższą jakość i najniższą cenę!

 

 

 

Nie powinieneś sam prowadzić swojej firmy. Twoja firma powinna być pod opieką i wsparciem, pozwalając na spokojny rozwój bez najmniejszych zmartwień. Chcemy, abyś usiadł i cieszył się swoim biznesem w stylu vintage, balowym i weselnym. Właśnie dlatego uruchomiliśmy Program Angażowania Partnerów. Stając się naszym partnerem, będziesz czerpać wiele korzyści bez konieczności podejmowania ryzyka.

 

Plan A
Zostań sprzedawcą Zapaka

   Cena ponownego zamówienia z fabryki od 186 zl
   Styl i jakość porównywalna z markami projektantów
   Bezpośrednia dostawa z fabryki w ciągu 1-2 tygodni
   Pewność kontynuacji stylu
   W razie potrzeby usługa dostawy od drzwi do drzwi dla klientów

Plan B

Twoja Własna Firma

   Usługa projektowania indywidualnego
   Kompleksowa usługa etykietowania i pakowania
   Bezpośrednia dostawa z fabryki w ciągu 3 - 4 tygodni
   Przykładowa cena fabrycznego bezpośredniego ponownego zamówienia od 377 zl, do 25% zniżki na ponowne zamówienie
   W razie potrzeby usługa dostawy od drzwi do drzwi dla klientów

Jesteś gotów zostać naszym partnerem biznesowym? Zgłoś się dzisiaj!
(Napisz pod adres wholesale@zapaka.com)