TORBA NA ZAKUPY

Your cart is empty.

Dostawa

DLA SUKIENek MAGAZYNOWYCH W USA:
Wszystkie sukienki z naszego magazynu w USA są w magazynie i są wysyłane tylko na terenie USA. Jest to szybki i bezpieczny sposób dla transportu na terenie kraju. Produkty ze strony ''W magazynie'' możemy wysłać z magazynu w ciągu 48h. Dostawa zajmuje zazwyczaj 2-5 dni roboczych.
Uwaga: Jeśli zamówisz sukienki z naszego magazynu w USA razem z innymi sukienkami, prześlemy twoje zamówienie w oddzielnych przesyłkach. Suknie z magazynu w USA zostaną wysłane do Ciebie około 2-5 dni roboczych. Dla innych sukienek stosujemy ramy czasowe opisane poniżej.
Dla sukienek na Miarę:
Ponieważ nasze sukienki na miarę są wykonywane na zamówienie, po złożeniu zamówienie zostanie potwierdzone przez nasz zespół inwentaryzacji i kontroli jakości. Jeśli wszystko będzie się zgadzać (brak nietypowych wymiarów, danych adresowych itp.), Zatwierdzą zamówienie i wyślą je do krawców, aby rozpocząć realizację. Może to zająć od 1 do 3 dni roboczych.

Następnie każda sukienka jest szyta według zamówienia przez naszych krawców, co zajmuje około 2-4 tygodni. Jeśli zależy ci na czasie, skontaktuj się z nami.
dla sukienek zwykłych i akcesoriów:
Czas wysyłki składa się z dwóch części:
Zanim Twoje zamówienie zostanie wysłane, Zapaka musi przetworzyć Twoje zamówienie i poddać wszystkie Twoje produkty surowym testom kontroli jakości. Z tego powodu całkowity czas dostawy różni się od samego czasu wysyłki.
Całkowity Czas Dostawy = Czas Przetwarzania + Czas Wysyłki

 • Czas Przetwarzania: Weryfikacja szczegółów zamówienia, alokacja, kontrola jakości i pakowanie.
 • Czas Wysyłki: Czas potrzebny na dotarcie do miejsca docelowego po wysyłce z naszych magazynów.

5-7 Dni Roboczych Czasu Przetwarzania

 • Wszystkie zamówienia ZAPAKA mają określony czas realizacji, zanim zamówienie może zostać wysłane z naszego magazynu. O ile nie zaznaczono inaczej, czas przetwarzania wszystkich pozycji wynosi 5-7 dni roboczych. Wszystkie pozycje z zamówienia, z wyłączeniem pozycji z zamówienia oczekującego, będą wysyłane razem. Weź to pod uwagę przy wyborze metody wysyłki.

Zasady dostawy w Polska
Bezpłatna wysyłka jest dostępna dla wszystkich zamówień w kontynentalnych Polska (z wyjątkiem pilnych zamówień).

 • Standardowa Wysyłka(17.80 zl) dostawa zajmuje około 7-14 dni roboczych.
 • Szybka Wysyłka(61.59 zl ) dostawa zajmuje około 5-7 dni roboczych.

Uwaga: Zamówienia nie są wysyłane w weekendy, a terminy dostawy nie obejmują weekendów, świąt ani czasu przetwarzania zamówienia/produktu. W przypadku pilnych zamówień, które potrzebujesz otrzymać w umówionym terminie, prosimy o kontakt.
Zasady dostawy Międzynarodowej
Kanada

 • Standardowa Wysyłka(41.51 zl ) dostawa zajmuje około 7-14 dni roboczych.
 • Szybka Wysyłka(70.59 zl) dostawa zajmuje około 5-7 dni roboczych.

AUSTRALIA & Nowa Zelandia

 • Standardowa Wysyłka(41.51 zl) dostawa zajmuje około 7-14 dni roboczych.
 • Szybka Wysyłka(70.59 zl) dostawa zajmuje około 5-7 dni roboczych.

Wielka Brytania & Niemcy & EUROPA

 • Standardowa Wysyłka(41.51 zl) dostawa zajmuje około 7-14 dni roboczych.
 • Szybka Wysyłka(70.59 zl) dostawa zajmuje około 5-7 dni roboczych.


Inne Kraje

 • Standardowa Wysyłka(41.51 zl) dostawa zajmuje około 7-14 dni roboczych.

Dostawa zajmuje zazwyczaj 5-14 dni roboczych, jednak zależy to od twojego regionu.
Porada: Na czas wysyłki duży wpływ ma COVID-19, na który sami nie mamy wpływu. Mamy nadzieję na wyrozumiałość.
Należy pamiętać, że wszystkie zamówienia międzynarodowe mogą podlegać dodatkowym cłom, opłatom maklerskim lub opłatom celnym podczas dostawy. Opłaty te są obliczane przez urzędników celnych i nie można ich oszacować przed wysyłką. Przy każdym zamówieniu międzynarodowym możliwe są opóźnienia w odprawie celnej, które mogą wpłynąć na czas dostawy. ZAPAKA nie kontroluje opłat celnych ani opóźnień. Możesz skontaktować się z lokalnym urzędem celnym w celu ustalenia kosztów celnych.
Uwaga: Czas wysyłki może ulec zmianie w czasie świąt państwowych, ponieważ producenci i kurierzy ograniczają w tych dniach swoją działalność. Chociaż jest to poza naszą kontrolą, staramy się jak najlepiej optymalizować ten problem.

Wskazówki: jeśli wybierzesz przyspieszoną wysyłkę dla swojego zamówienia, nasz system może rozprowadzić TNT jako metodę wysyłki dla Ciebie. Jeśli twój link śledzenia należy do TNT. Pamiętaj, że zostanie wyświetlony jako przybył do naszego głównego centrum, a nie Twój adres. Nie martw się, możesz to sprawdzić 3 dni robocze później.