DARMOWA DOSTAWA ♡ -15% NA WSZYSTKO ♡ | KOD: ZPK15

DARMOWA DOSTAWA

♡ -15% NA WSZYSTKO ♡ | KOD: ZPK15

Dostawa

Czas dostaw:

Ponieważ wszystkie zamówienia muszą zostać przetworzone, zanim będą mogły zostać wysłane, cały czas dostawy jest podzielony na dwie części: czas przetwarzania i czas dostawy.

Całkowity czas wysyłki = czas przetwarzania + czas wysyłki

Czas przetwarzania:

Zanim wyślemy zamówienie, przygotowanie produktów zajmuje zwykle 3–10 dni roboczych, ponieważ przeprowadzamy ścisłe testy kontroli jakości i starannie pakujemy produkty. Należy pamiętać, że niewielka liczba zamówień może nadal trwać od 7 do 10 dni roboczych, w zależności od dostępności zapasów.

Czas wysyłki:

Czas to faktyczny czas dostarczenia przesyłki przez kuriera. Używamy metod wysyłki takich jak: DHL, FEDEX, TNT itp. Zazwyczaj zajmuje to 6-10 dni roboczych ze względu na przyspieszoną metodę wysyłki. Czas dostawy może się różnić, szczególnie w godzinach szczytu. Proszę zrozum i bądź cierpliwy.

Ważna informacja:

* Zwykle opłata za wysyłkę jest bezpłatna, ale ostateczna opłata za wysyłkę zależy od strony płatności.

* Zamówienia na pośpiech mogą być akceptowane. Czas przetwarzania zajmuje od 3 do 5 dni.

* Całkowity czas dostawy zamówień mieszanych składających się z zamówień różnych sukienek należy obliczyć z najdłuższym szacowanym czasem wysyłki.

* Artykuły w magazynie mogą zostać wysłane w ciągu 2-3 dni ze względu na krótszy czas przetwarzania.

* Niestety obecnie nie dostarczamy w P.O. Box lub pod adresami APO / FPO. Upewnij się, że podany adres jest poprawny i prawidłowy podczas składania zamówienia.

Zaktualizujemy numer śledzenia e-mailem po wysłaniu zamówienia, a także możesz znaleźć numer śledzenia na swoim koncie.