TORBA NA ZAKUPY

Your cart is empty.

Zapraszamy do odwiedzenia naszej strony FAQ z często zadawanymi pytaniami, z pytaniami, na które odpowiedzi mogą cię zainteresować..

Jeśli chcesz poprosić o zwrot: musisz poprosić o numer zwrotu na tej stronie, kliknij tutaj.

♡ Nie możemy zagwarantować, że produkt będzie ponownie dostępny, jednak możesz zasubskrybować powiadomienie o dostępności na stronie produktu, a my skontaktujemy się z Tobą, jeśli produkt będzie ponownie dostępny!

♡ Jeśli Twoje pytania pozostaną bez odpowiedzi, zachęcamy do kontaktu! Z przyjemnością odpowiemy tak szybko, jak to możliwe.

PRZED SPRZEDAŻĄ: Jeśli rozważasz złożenie zamówienia

  • Przez Email na service@zapaka.com. Zazwyczaj odpowiadamy na wszystkie wiadomości w przeciągu 24 godzin od ich otrzymania;
  • Telefoniczna Infolinia jest teraz niedostępna. Aby się z nami skontaktować, zalecamy skorzystanie z poczty Email lub Livechat-u, jest to najlepszy sposób, aby uzyskać pomoc, gdy jesteśmy online.
  • PO ZAKUPIE: Jeśli już dokonałeś zakupu
    W przypadku jakichkolwiek pytań dotyczących oczekujących zamówień lub wsparcia posprzedażnego. Aby śledzić status zamówienia i uzyskać wsparcie posprzedażowe, zaloguj się do Moje zamówienia i kliknij numer zamówienia. Możesz przeglądać szczegóły zamówienia i śledzić jego status. Jeśli potrzebujesz pomocy, skontaktuj się z nami za pośrednictwem poczty elektronicznej aftersale@zapaka.com. Zwykle wysyłamy odpowiedź na twój wniosek w ciągu 24 godzin roboczych.
  • Adres: Room 101 Building No.3,Jiangnanzhizao,NO.12 xinzhuang Rd.(W), Suzhou, Jiangsu, China.
Oto godziny możliwości bezpośredniego kontaktu z naszym wspaniałym zespołem Obsługi Klienta:


Od Poniedziałku do Piątku od 9:00 do 19:00 EST

Sobota: od 9:00 do 18:00 EST
Niedziela: od 9:00 do 18:00 EST