TORBA NA ZAKUPY

Your cart is empty.

Łatwy Zwrot i Wymiana

Mamy nadzieję, że podobają Ci się zakupy na stronie ZAPAKA, jednak jeśli nie jesteś zadowolony z naszych towarów i chcesz je odesłać oraz otrzymać zwrot pieniędzy lub wymianę, możesz wysłać wiadomość do naszego działu obsługi „klienta po sprzedaży” (adres e-mail: aftersale@zapaka.com),a nasi pracownicy odpowiedzą w ciągu 24 godzin (z wyjątkiem weekendów) i udzielą dalszych informacji oraz przydatnych porad.Polityka Zwrotów Zapaka
Zwrot: Odbierz zwrot pieniędzy pierwotną drogą płatności.
Wymiana:

1. Prosimy o kontakt przed odesłaniem przedmiotu do nas w celu uzyskania zwrotu pieniędzy. Nie przyjmujemy zwrotów, które zostały odesłane bezpośrednio przez Ciebie bez uprzedniego sprawdzenia lub kontaktu.
2. Wpisz numer zamówienia na paczce, np. ZAPAKAPL0001, aby Twoja paczka została łatwo rozpoznana, abyśmy mogli jak najszybciej rozwiązać Twój problem.
3. Musisz sam pokryć opłaty za szybkie zwroty.
4. Po upewnieniu się, że otrzymaliśmy paczkę zwrotną, skontaktujemy się z Tobą i zwrócimy Ci pieniądze lub dokonamy wymiany.
Szczegółowe Instrukcje Zwrotów

  • Zwroty mogą być akceptowane w ciągu 7 dni, jak poniżej
Zwroty od naszych klientów są akceptowane w ciągu 7 dni od otrzymania paczki. kiedy potwierdzimy nadejście zwróconej paczki, zwrócimy Ci płatność. Przedmioty, które mogą zostać zwrócone lub reklamowane, muszą spełniać poniższe kryteria:

1. Upewnij się, że produkty nie były używane i nie wpłynie to na sprzedaż wtórną.

2. Produkt musi być w dobrym stanie. Oznacza to, że po dostarczeniu nie ma zadrapań, uszkodzeń/pęknięć ani zabrudzeń.

3. Rozmiar/kolor produktu musi być zgodny z oryginalnym zamówieniem.

4. Ponieważ w ramach zachowania logistyk firmowych pobraliśmy opłatę pocztową, zwrócimy Ci tylko cenę produktu, który jest przedmiotem reklamacji.

5. Po odesłaniu produktów prosimy o podanie poniższych informacji na swoim koncie, gdzie można znaleźć formularz.

① Order nr, na przykład; ZAPAKAUS0001

② Ilość każdego z produktów

③ Zdjęcie odsyłanych produktów

④ Zdjęcie etykiety wysyłkowej na przesyłce zapaka.com wysłane do Ciebie

⑤ Zdjęcie etykiety wysyłkowej w paczce, którą wysłałeś do zapaka.com

6. Opłata za wysyłkę pobierana przez firmę kurierską, więc opłata za przesyłkę zwrotną zostanie zapewniona po Twojej stronie.
  • Krok:
1. Przed odesłaniem paczki skonsultuj się z obsługą klienta w sprawie potrzebnych nam informacji.
2. Odeślij paczkę do nas.
3. Po zwrocie produktów, prosimy o podanie naszej obsłudze klienta informacji, które zebrałeś powyżej lub dodanie ich do swojego konta, gdzie możesz znaleźć formularz do przesłania informacji.
4. Po potwierdzeniu informacji zwrócimy pieniądze bezpośrednio na Twoje konto. Kwota zostanie zamrożona, do czasu, aż nie otrzymamy paczki.
5. Po otrzymaniu paczki, na Twoje konto zostaną zwrócone pieniądze, których następnie będziesz mógł użyć do złożenia nowego zamówienia, ,.
Pełny Zwrot Kosztów
Oferujemy pełny zwrot kosztów za wszelkie produkty, które okażą się wadliwe lub uszkodzone z naszej winy. Uszkodzenia powstałe z winy osoby trzeciej lub z winy klienta nie mogą podlegać zwrotowi.

Częściowy Zwrot Kosztów
Oferujemy również częściowy zwrot pieniędzy za zwrócone produkty, w których brakuje niektórych oryginalnych części. W tych przypadkach klient otrzymuje tylko częściowy zwrot pieniędzy.

Klienci będą płacić tylko raz za koszty wysyłki (w tym zwroty); Konsumenci są obciążani całkowitym zakazem uzupełniania zapasów za zwrot produktu. W przypadku darmowej przesyłki konsument ponosi koszt przesyłki zwrotnej.
UWAGA:
Nie możemy sobie pozwolić na akceptację zakupu typu „kup wiele, zachowaj jedno”, nie jest to objęte naszą polityką łatwych zwrotów.
Ponieważ ceny sukienek są bardzo niskie w naszym magazynie w USA, bez problemu z jakością produktów, nie przyjmujemy żadnych zwrotów ani reklamacji.