SHOPPING BAG

Your cart is empty.

Zasady zwrotu i refundacji

Wszystkie paczki zwrotne muszą posiadać nieużywane etykiety i kopię faktury w ciągu 15 dni od pierwotnej daty dostawy zamówienia, aby można było dokonać właściwego zwrotu lub wymiany.

Odczekaj 5-7 dni roboczych do momentu otrzymania zwrotu.

* Zwroty środków: otrzymaj zwrot kosztów oryginalnej metody płatności.

* Wymiana: Zapaka zezwala na wymianę na ten sam produkt w innym rozmiarze, jeśli produkt jest w magazynie.

Jeśli zwrot został spowodowany przez konsumenta, konsument powinien być odpowiedzialny za opłatę transportową. Konkretna opłata powinna być oparta na wybranej firmie ekspresowej.
Jeśli z naszych powodów otrzymane towary są uszkodzone lub nieprawidłowe, a konsument nie musi ponosić opłaty za wysyłkę z tego powodu.
Konsument nie pobiera opłaty za uzupełnianie towaru za zwrot produktu.

Instrukcje dotyczące zwrotów krajowych

1. Wejdź na zapakapl.com aby rozpocząć powrót.

2. Wybierz zwracane przedmioty, dlaczego zwracasz każdy przedmiot i czy chcesz otrzymać zwrot pieniędzy czy wymianę.

(Wymiana może być dokonana dla tego samego produktu w innym rozmiarze, tylko jeśli pozwala na to zapas).

3. Uzupełnij zwrot i wydrukuj etykietę zwrotną i fakturę.

4. Zapakuj zamówienie i nie zapomnij dołączyć faktury zwrotnej! Upewnij się, że opakowanie jest bezpieczne. Wszystkie pudełka na buty muszą być w idealnym stanie. NIE wolno używać pudełka po butach jako opakowania transportowego. Do transportu musi być przechowywany w innym pudełku lub torbie.
5. Przyklej etykietę zwrotną na paczce i zwróć ją do najbliższego urzędu pocztowego lub FedEx.

Instrukcje zwrotu międzynarodowego i wojskowego

1. Zaznacz przedmioty, które zwracasz na potwierdzeniu dostawy.
2. Zwróć uwagę, czy chcesz otrzymać zwrot pieniędzy czy wymianę.
3. Zapakuj zamówienie, nie zapomnij dołączyć dowodu dostawy! Upewnij się, że opakowanie jest bezpieczne. Wszystkie pudełka na buty muszą być w idealnym stanie. NIE wolno używać pudełka po butach jako opakowania transportowego. Do transportu musi być przechowywany w innym pudełku lub torbie.

Polityka wymiany międzynarodowej i wojskowej

Wymiana zostanie przetworzona, gdy tylko zamówienie zostanie otrzymane przez Zapaka. Obciążymy Twoją oryginalną kartę lub konto PayPal kosztami wysyłki wymiany. Jeśli między wymienionymi przedmiotami występuje różnica w cenie, karta lub konto PayPal zostanie obciążone lub zwrócone, w zależności od kwoty wymaganej do przetworzenia żądania wymiany.

Jeśli wymienisz na przedmiot o takiej samej lub większej wartości, Zapaka zrzeka się opłat za uzupełnienie zapasów związanych z tym produktem. Ta zasada jest stosowana dla każdego elementu.

Należy pamiętać, że wymiana może zająć do 2 tygodni. W celu szybkiej wymiany zalecamy złożenie zamówienia na nowy produkt i zwrócenie oryginalnego produktu w celu uzyskania zwrotu pieniędzy.

Odrzucone pakiety

Jeśli z jakiegokolwiek powodu odmówisz dostarczenia paczki, ponosisz koszty wysyłki do iz powrotem do Zapaki. Koszty wysyłki zostaną odjęte od zwrotu. Ponadto otrzymanie odrzuconych pakietów może potrwać kilka tygodni lub dłużej. Czas wysyłki zależy w całości od przewoźnika. Zapaka zwróci Ci kwotę zamówienia, dopóki produkty nie zostaną zwrócone do naszego zakładu.

Zwroty

Oferujemy zwroty za wszystkie zwroty, które dotrą na czas, nieużywane iz odpowiednimi etykietami. Jeśli użyjesz etykiety zwrotnej dostarczonej przez Zapaka, koszty wysyłki nie podlegają zwrotowi. Opłata za wysyłkę w wysokości 25,00 USD zostanie odjęta od kwoty zwrotu. Na stronie poszczególnych artykułów znajdziesz informacje na temat ograniczeń zwrotu lub opłat za uzupełnienie.

Twój zwrot zostanie przetworzony w ciągu 5-7 dni roboczych, jak tylko go otrzymamy. Po przetworzeniu zwrotu otrzymasz e-mail z potwierdzeniem. Pojawienie się zwrotu na koncie karty kredytowej może zająć od 4 do 7 dni roboczych. Zwrot środków może zostać uwzględniony na następnym wyciągu. Zwroty płatności PayPal powinny być dokonane w ciągu 24 godzin.

Natychmiastowy zwrot pieniędzy

Podczas przetwarzania zwrotu lub wymiany za pośrednictwem centrum zwrotów (www.zapakapl.com) możesz otrzymać kod do natychmiastowego zwrotu pieniędzy. Oferta natychmiastowego kodu zwrotu opiera się na zautomatyzowanym procesie zatwierdzania, który uwzględnia reputację klienta i historię zwrotów. Nie wszyscy klienci mogą otrzymać kod natychmiastowego zwrotu jako opcję. Jeśli otrzymasz kod i chcesz go użyć, działa to tak:

1. Wybierz element, który chcesz zwrócić, i poproś o wymianę lub zwrot pieniędzy.

2. Wydrukuj etykietę zwrotną i odeślij oryginalny przedmiot z powrotem.

3. Po otrzymaniu zwrotu zwrócimy pozostałe saldo na pierwotną metodę płatności, pomniejszoną o opłatę transportową w wysokości 25 USD, która zostanie odjęta od zwrotu. Więcej informacji na temat opłat za doładowanie można znaleźć na odpowiedniej stronie artykułu.

4. Jeśli nie użyjesz kodu natychmiastowego zwrotu, zwrot zostanie przetworzony jak zwykle przy użyciu oryginalnej metody płatności.

Uszkodzone zwroty

Jeśli otrzymałeś uszkodzony lub niewłaściwy produkt, NIE zwracaj go z etykietą w paczce. Musisz skontaktować się z naszym działem obsługi klienta w ciągu 48 godzin od otrzymania zamówienia, aby otrzymać etykietę autoryzacji zwrotu. Jeśli uszkodzony lub nieprawidłowy przedmiot zostanie zwrócony bez powiadomienia naszego działu obsługi klienta, obowiązują wszystkie możliwe opłaty za uzupełnienie zapasów.

UWAGA:

Nie możemy sobie pozwolić na przyjęcie zakupu typu „kupuj, aby nie tracić”. To nie wchodzi w zakres naszej polityki zwrotów.